Pożegnanie przedszkola

Droga Pani Dyrektor !

Jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone, w każde działanie na rzecz dzieci, pracowników i przedszkola. Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i realizacji marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile.

Dziękujemy!

6-latki z grupy niebieskiej  i 5 - latki z grupy różowej i niebieskiej pożegnały przedszkole. Po wakacjach rozpoczną kolejny rozdział swojego życia. Sześciolatki będą już uczniami pierwszej klasy, pięciolatki będą uczęszczać do zerówki szkolnej. Życzymy wszystkim dzieciom powodzenia w następnych etapach zdobywania wiedzy. Będziemy Was mile wspominać.

Po występie dzieci odbyło się pożegnanie Pani Dyrektor Wiesławy Milczuk. Uroczystości towarzyszyły wielkie emocje. Od dzieci, pracowników i rodziców popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za troskę o dzieci, pracowników i sprawy przedszkola. Pełnienie funkcji dyrektora to nie tylko sprawowanie obowiązków ale także i misja wymagająca wiedzy, umiejętności, wyczucia i rozwagi, a te cechy nasza Pani Dyrektor posiada.