Uroczyste zakończenie roku szkolnego

28.06.2022

24 czerwca 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. gen. J. Dwernickiego w Stoczku Łukowskim zakończyli zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
Rok szkolny 2021/2022 nie należał do najłatwiejszych: uczniowie oraz pracownicy oświaty musieli mierzyć się z niepewnością dotyczącą formy nauki, przez jakiś czas obowiązywało bowiem kształcenie na odległość. Kolejnym wyzwaniem, z którym w tym roku zetknął się system szkolnictwa, było zapewnienie edukacji uczniom z Ukrainy.
Pomimo tych trudności, zebrani na uroczystym zakończeniu uczniowie z uśmiechem na twarzach pożegnali się ze swoimi nauczycielami oraz Dyrekcją szkoły i powitali długo wyczekiwane wakacje.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Wiesława Milczuk nagrodziła tegorocznych stypendystów.

Aby uzyskać stypendium, uczniowie muszą osiągnąć  nastepującą średnią ocen:

- w klasach IV-VI Szkoły Podstawowej - 5,0

- w klasach VII-VIII Szkoły Podstawowej - 4,8.

W tym roku stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymało 25 uczniów naszej szkoły:

Natalia Głasek (kl.IVb), Anna Rosa (kl.Vb), Zuzanna Kielak (kl.Vb), Lena Kobojek (kl.Va), Oliwia Kachniarz (kl.Vb), Aleksandra Stradczuk (kl.Vb), Barbara Waleruk (kl.Vb), Aleksander Tomasiewicz (kl.IVb), Maria Manowiec (kl.VIa), Wojciech Sałasiński (kl.IVb), Katarzyna Skwarek (kl.VIa), Kacper Rosa (kl.Va), Ewa Wawrzyniak (kl.IVb), Aleksandra Szuper (kl.VIa), Daria Miszta (kl.IVa), Szymon Sitkiewicz (kl.Va), Aleksander Piotrowski (kl.Va), Oliwia Łukasik (kl.IVa), Barbara Kania (kl.IVa), Filip Gajowniczek (kl.IVa)

Gabriela Szczepańczyk (kl.VIIa)
Inga Baka (kl.VIIb)
Aleksandra Sikorska (kl.VIIb)
Maciej Szymanik (kl.VIIb)
oraz Kinga Dziak (kl.VIIIb).

Gratulujemy!

Podczas uroczystości odbyło się również przekazanie sztandaru Szkoły Podstawowej im. gen. J. Dwernickiego w Stoczku Łukowskim - uczniowie klas VI oraz VII po uroczystym ślubowaniu odebrali sztandar od swoich starszych kolegów i koleżanek.

Obecni na uroczystości przedstawiciele Urzędu Miasta: Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski - p. Marcin Sentkiewicz, Sekretarz Miasta - p. Hanna Domańska-Celej wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców - p. Iwoną Dąbrowską uroczyście pożegnali wieloletnią Dyrektor Zespołu Oświatowego - p. Wiesławę Milczuk.

Pożegnać naszą szkołę przyszło również uczniom klas VIII, którzy po wakacyjnym odpoczynku rozpoczną naukę w szkołach ponadpodstawowych.

Dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim życzą wszystkim uczniom i ich rodzicom bezpiecznego i  udanego letniego wypoczynku.