Logo

Osiągnięcia i sukcesy

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel/opiekun

1995/1996

 

 

 

 

 

Julita Buda

VIII a

historia

Bogdan Gołęgowski

1996/1997

 

 

 

 

 

Dorota Kwit

VII a

historia

Bogdan Gołęgowski

 

Piotr Skowron

VIII a

historia

Bogdan Gołęgowski

 

Łukasz Szczepańczyk

VIII a

historia

Bogdan Gołęgowski

 

Joanna Stodolska

VIII b

język rosyjski

Elżbieta Stodolska

1999/2000

 

 

 

 

 

Katarzyna Muszyńska

VIII b

historia

Bogdan Gołęgowski

2002/2003

 

 

 

 

 

Michał Kaczor

VI a

konkurs humanistyczny

Danuta Żebrowska

 

Milena Okuń

III a G.

język rosyjski

Elżbieta Stodolska

2004/2005

 

 

 

 

 

Monika Serzysko

III b G.

biologia

Elżbieta Celej

2005/2006

 

 

 

 

 

Damian Osiak

III b G.

biologia

Elżbieta Celej

2006/2007

 

 

 

 

 

Kamil Lewoszewski

V a

historia

Danuta Żebrowska

2007/2008

 

 

 

 

 

Anna Bekacz

III a G.

biologia

Elżbieta Celej

2008/2009

 

 

 

 

 

Paweł Flis

III a G.

historia

Bogdan Gołęgowski

2010/2011

 

 

 

 

 

Kamil Lewoszewski

III a G.

historia

Bogdan Gołęgowski

2011/2012

 

 

 

 

 

Aleksandra Milczuk

III a G.

historia

Bogdan Gołęgowski

2012/2013

 

 

 

 

 

Anna Figat

V a

historia

Danuta Żebrowska

2013/2014

 

 

 

 

 

Aleksandra Osiak

III a G.

historia

Bogdan Gołęgowski

 

Anna Figat

VI a

historia

Danuta Żebrowska

 

Anna Figat

VI a

język polski

Aneta Tobiasz

2014/2015

 

 

 

 

 

Anna Figat

I a G.

historia

Bogdan Gołęgowski

2015/2016

 

 

 

 

 

Miłosz Rosa

VI a

przyroda

Grażyna Mazurek

 

Anna Figat

II a G.

biologia

Grażyna Mazurek

2016/2017

 

 

 

 

 

Anna Figat

III a G.

chemia

Agnieszka Osiak

 

Anna Figat

III a G.

fizyka

Agata Janisiewicz

2017/2018

 

 

 

 

 

Miłosz Rosa

VII b

historia

Kinga Moreń

 

Miłosz Rosa

VII b

matematyka

Andrzej Kania

2018/2019

 

 

 

 

 

Miłosz Rosa

VIII b

chemia

Agnieszka Osiak

 

Miłosz Rosa

VIII b

fizyka

Agata Janisiewicz

Dyrektor zaprasza

Wiesława Milczuk

Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim
Plac Wielgoska 5
21-450 Stoczek Łukowski

Tel: (25) 797 01 62

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.