Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25.06.2021

Miniony rok szkolny był wyjątkowo trudny, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, ze względu na pandemię koronawirusa i wprowadzenie w szkołach nauki zdalnej.

Mimo tego, aż 37 uczniów Szkoły Podstawnej im. gen. Józefa Dwernickiego w Stoczku Łukowskim otrzymało stypendium za wysokie wyniki w nauce. Uczniowie sprostali zatem wymaganiom nauki zdalnej.
Aby uzyskać stypendium, uczniowie muszą osiągnąć  nastepującą średnią ocen:

- w klasa IV-VI Szkoły Podstawowej - 5,0

- w klasa VII-VIII Szkoły Podstawowej - 4,8

A oto tegoroczni stypendyści:

Klasa IV a:  Drosio Bartłomiej, Kobojek Lena, Piotrowski Aleksander, Piskorz Mateusz, Rosa Natalia, Rosa Kacper, Sitkiewicz Szymon oraz Soćko Lena.

Klasa IV b: Banaszek Jakub, Kachniarz Oliwia, Kielak Zuzanna, Mularczyk Maja, Rosa Anna, Rosiński Kacper, Stradczuk Aleksandra oraz Waleruk Barbara.

Klasa V a: Szuper Aleksandra, Senterkiewicz Maja, Manowiec Maria oraz Skwarek Katarzyna.

Klasa VI a: Szczepańczyk Gabriela oraz Staniszewska Lena.

Klasa VI b: Baka Inga, Lech Oliwia, Sikorska Aleksandra, Szczepanik Gabriela oraz Szymanik Maciej.

Klasa VII a: Bogusz Maria, Gelo Natalia, Kachniarz Oliwia oraz Kunka Karolina.

Klasa VII b: Dziak Kinga, Stosio Katarzyna oraz Świętochowski Bartosz.

Klasa VIII a: Basek Julia, Miszta Marta oraz Rosa Klaudia.

Serdecznie gratulujemy stypendystom!

Podczas uroczystości wychowawczyni klasy VIII a - p. Agata Janisiewicz wręczyła uczniom świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej i życzyła swoim wychowankom dalszych sukcesów edukacyjnych w szkołach ponadpodstawowych.

Dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim życzą wszystkim uczniom i ich rodzicom bezpiecznego i  udanego letniego wypoczynku.