Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna.

ks. Jan Twardowski

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Dla uczniów klas ósmych zakończył się etap edukacji w szkole podstawowej, po wakacjach rozpoczną naukę w nowych szkołach.
23 czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Pani Dyrektor Ewa Cizio dokonała podsumowania  dorobku szkoły, podziękowała uczniom i nauczycielom za całoroczny trud, rodzicom zaś za pomoc niesioną szkole.
Podczas uroczystości pożegnaliśmy nie tylko ósmoklasistów, ale również wieloletnich pracowników szkoły: Panią Bożenę Szczepańczyk oraz Pana Ryszarda Olkowicza, którym życzymy wszelkiej pomyślności na emeryturze, dni pełnych radości i uśmiechu.
Wręczono również stypendia za wysokie wyniki w nauce 33 uczniom Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Dwernickiego w Stoczku Łukowskim. Aby uzyskać stypendium, uczniowie muszą osiągnąć  nastepującą średnią ocen:

- w klasach IV-VI Szkoły Podstawowej - 5,0

- w klasach VII-VIII Szkoły Podstawowej - 4,8.

A oto tegoroczni stypendyści:

Klasa IV a: Bartosz Wołoszka, Michalina Świątek, Marcelina Okuń, Julia Śledź, Amelia Bogusz, Maja Besztak.

Klasa IV b: Justyna Kobojek, Katarzyna Jastrzębska, Zuzanna Rybicka, Franciszek Piskorz, Filip Kucharzak, Kacper Senterkiewicz, Kacper Król.

Klasa V a: Oliwia Łukasik, Daria Miszta, Filip Gajowniczek.

Klasa V b: Aleksander Tomasiewicz, Natalia Głasek.

Klasa VI a: Lena Kobojek, Kacper Rosa, Szymon Sitkiewicz, Lena Soćko.

Klasa VI b: Aleksandra Stradczuk, Oliwia Kachniarz, Barbara Waleruk, Anna Rosa.

Klasa VII a: Maria Manowiec, Katarzyna Skwarek, Aleksandra Szuper.

Klasa VIII a: Gabriela Szczepańczyk.

Klasa VIII b: Aleksandra Sikorska, Maciej Szymanik, Inga Baka.

Serdecznie gratulujemy tak wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów!

Dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim życzą uczniom bezpiecznego i przyjemnego letniego wypoczynku.